IRSKÉ LETOKRUHY

Rozlučkové DVD s Irskými letokruhy

Připravujeme pro vás DVD s Irskými letorkuhy.
Více v aktualitách.


Divadlo v Celetné
Celetná 17,110 00 Praha 1


 

Deník Irských letokruhů | Aktuality


Aktuality

Pozvánka na vánoční besídku Coiscéim, kde bude dispozici DVD z Irských letokruhů(5.12.2010)
Vážení přátelé

Dovolujeme si vás pozvat na vánoční besídku Coiscéim, která se uskuteční dne 14. 12. 2010 v hotelu Svornost od 19:30. Všichni jste srdečně zváni.
V první půli večera uvidíte vystoupení jednotlivých kurzů a taneční skupiny coiscéim, ve druhé bude prostor pro společné tancování s výukou.

Dobré dopravní spojení, vlakem z centra (cca 15min) nebo busem (cca 15 min) z palmovky.
Vstupné 100 Kč, pro návštěníky kurzů 60 Kč.

Na vánoční besídce bude k dispozici ke koupi DVD z Irských letokruhů. Pokud nebudete mít možnost si koupit DVD na besídce přímo nebo zprostředkovaně, prosím napište na emailovou adresu Info@irskeletokruhy.cz a domluvíme se na možném zaslání nebo vyzvednutí.
Váš Coiscéim

Rozlučkové DVD s Irskými letokruhy(15.11.2010)
Vážení diváci!

Velice si vážíme vašich ohlasů a zájmu, který projevujete o Irské letokruhy, a vaší podpory. Bohužel však v blízké době s dalšími reprízami nepočítáme. Momentálně pracujeme na technickém zdokonalování našeho tanečního projevu, které bude využito v budoucích projektech.
I přes to s námi ale kontakt ztratit nemusíte! K vidění jsme na menších vystoupeních či předtančeních (viz seznam akcí na stránkách www.irskytanec.cz), a pokud vás náš taneční výkon natolik zaujal, že byste se chtěli irské tance sami naučit, rádi vás přivítáme v našich kurzech, které jsou otevřeny všem věkovým kategoriím a tanečním úrovním.
Pokud byste nicméně chtěli ještě alespoň jednou nahlédnout do světa irských bájí, naskytne se vám jedinečná příležitost: do Vánoc by mělo být k dispozici DVD Irské letokruhy, které bude kromě nahrávky vlastního vystoupení obsahovat i bonusy – rozhovory s tanečníky a realizačním týmem. Distribuce DVD je nyní v řešení a informace budou k dispozici na těchto stránkách.
Závěrem bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, bez jejichž pomoci by se tak rozsáhlý projekt dal realizovat jen stěží. Největší dík ale patří vám, našim příznivcům, a lidem, kteří nás podporovali. Doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň a těšíme se někdy na viděnou!

Váš Coiscéim

Deník ze svatopatrikovských vystoupení v Divadle v Celetné(3.04.2010)
Zatím poslední vystoupení Irských letokruhů se konalo v Divadle v Celetné ve dneh 18. a 22. března 2010. Obě vystoupení byla téměř vyprodána a dle našeho názoru se vydařila, což diváci ocenili bouřlivým potleskem. Nabízíme vám opět další část Deníku Irských letokruhů, která je tentokrát ovlivněna jarem, které zavítalo i do řad našich tanečníků.

Deník z vystoupení v Karviné(15.03.2010)
Dne 13. března se uskutečnilo vystoupení v Karviné, kam se Irské letokruhy vydaly autobusem. Cesta i vystoupení se opravdu povedly a v našem deníku si můžete přečíst, co vše se odehrálo.

Nová sekce - Deník Irských letokruhů(12.03.2010)
Pro potěchu naši i našich diváků jsme připravili Deník Irských letokruhů. Postupně byste měli v této sekci najít zápisy z našich vystoupení a cest, které jsme s Irskými letokruhy podnikli. Doufáme, že se Vám nová sekce bude líbit a bude se nadále hojně rozrůstat.
Deník naleznete v menu Představení - záložka Historie nebo zde.

Malé ohlednutí zpět - recenze Irských letokruhů na bernards.cz a wordpress.com(4.03.2010)
Dnes jedno malé ohlednutí v podobě recenze od Vaška Bernarda, kterou najdete na jeho stránkách bernards.cz..
Další recenzi si můžete přečíst na stránkách wordpress.com

Aktualizace odkazu na MěDK Karviná(15.02.2010)
V současné době jsou již funkční webové stránky Dnů irské kultury v Karviné. Odkaz v termínech byl aktualizován a přesměruje přímo na tyto webové stránky, které nyní prohlížeč vyhodnotí jako bezpečné.

Hostování Irských letokruhů v Karviné dne 13.3.2010 (8.02.2010)
Irské letokruhy se v roce 2009 setkaly s velkým ohlasem, povedlo se nám vyprodat čtyři představení, a proto jsme nadšeně reagovali na oslovení pořadatelů festivalu "Dny Irské kultury", který se bude konat ve dnech 12. - 14. března v Karviné. Ve velkém sále Městského domu kultury se proto 13. března od 17:00 roztační i Irské letokruhy! Velmi rádi uvítáme na tomto představení všechny, kteří ještě neměli možnost naše představení shlédnout, nebo by si chtěli připomenout zážitek z předchozích vystoupení.

Irské letorkuhy na www.dlouhevlasy.cz (8.02.2010)
Kdo již navštívil naše představení, jistě si všiml, že k výbavě mnoha našich tanečnic patří dlouhé vlasy, které při tanci vytvářejí nádherný taneční obraz. Dlouhé vlasy neodmyslitelně patří k irskému tanci, proto se tak článek o našem představení objevuje i na stránkách www.dlouhevlasy.cz, kde se v mystice zimního večera zjevuje víla, zvěstující smrt - Banshee. Přijďte se setkat s touto vílou na jedno z našich představení... Těšíme se, Coiscéim.

Vypsání nových termínů představení na březen 2010 (7.02.2010)
I v roce 2010 se s Irskými letokruhy můžete potkat opět v Praze, v Divadle v Celetné. Diváci se na nás mohou těšit v těchto termínech: čtvrtek 18. 3. 2010 a pondělí 22. 3. 2010. Další termíny představení jsou nyní v přípravě. Velmi se těšíme na vaši návštěvu. Vstupenky na představení v divadle v Celetné si můžete zakoupit již dnes, viz sekce Kontakt.

Úprava webových stránek o novou sekci Aktualit (07.02.2010)
Pro lepší informovanost našich diváků byly upraveny webové stránky. Na titulní straně se proto nově objevuje blok Aktuality, kde se budou nacházet veškeré aktuální informace, které se týkají představení Irské letokruhy (např. vypsání nových termínů nebo případné změny).© 2009 COISCEIM | webdesign Impax, spol. s.r.o. | webmaster Honza Ircing
FOTOGALERIE